Loga projektu
Baner przedstawiający z lewej strony budynek OPS w Pilźnie i z prawej strony uśmiechniętą rodzinę siedzącą na krawężniku
Baner przedstawiający z lewej strony budynek OPS w Pilźnie i z prawej strony ściskające się ręce starszych osób
Baner przedstawiający z lewej strony budynek OPS w Pilźnie i z prawej strony uśmiechniętą rodzinę siedzącą na krawężniku
Baner przedstawiający z lewej strony budynek OPS w Pilźnie i z prawej strony osoba na wózku pchana przez pracownika OPS

Przejście na emeryturę Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej

W dniu 28 października 2022 roku długoletni Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Pilźnie Pani Zofia Uriasz zakończyła swoją pracę zawodową i przeszła na w pełni zasłużoną emeryturę. Funkcje kierownika OPS w Pilźnie pełniła od 1990 roku.

21 listopada 2022 r. Włodarze Gminy Pilzno oraz Przewodniczący Rady  Miejskiej w Pilźnie wspólnie z pracownikami Ośrodka złożyli na ręce Pani Zofii Uriasz wyrazy szacunku i uznania za wieloletnią pracę. Wręczając kwiaty oraz drobny upominek podziękowali za pracę wykonywaną z wielkim sercem, profesjonalizmem i zaangażowaniem. 

Pani Zofia ze wzruszeniem podziękowała wszystkim za życzenia i wieloletnią harmonijną współpracę,  w paru akapitach przedstawiła podziękowania w związku z przejściem na emeryturę.

Pani Kierownik Zofii Uriasz jeszcze raz dziękujemy za pracę i życzymy dużo zdrowia, optymizmu i wszelkiej pomyślności w tym nowym rozdziale życia. Wyrażamy także nadzieję, że  nie zapomni  Pani  o nas  i  podobnie  jak  my wszyscy, będzie  dobrze wspominać spędzone tutaj chwile. Zapewniamy Panią, że będzie Pani u nas zawsze mile widzianym gościem.

Zdjęcia