Loga projektu
Baner przedstawiający z lewej strony budynek OPS w Pilźnie i z prawej strony uśmiechniętą rodzinę siedzącą na krawężniku
Baner przedstawiający z lewej strony budynek OPS w Pilźnie i z prawej strony ściskające się ręce starszych osób
Baner przedstawiający z lewej strony budynek OPS w Pilźnie i z prawej strony uśmiechniętą rodzinę siedzącą na krawężniku
Baner przedstawiający z lewej strony budynek OPS w Pilźnie i z prawej strony osoba na wózku pchana przez pracownika OPS

Każdy gest, nawet najdrobniejszy... zmienia świat... czyjś świat...

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Ośrodek Pomocy Społecznej w Pilźnie przy patronacie Burmistrza Pilzna oraz przy wsparciu ludzi dobrej woli przygotował 30 paczek świątecznych dla osób samotnych, potrzebujących wsparcia z terenu naszej Gminy.
W każdej paczce znajdowały się artykuły spożywcze takie jak : cukier, konserwy, ciasta, olej, makarony, herbata, kawa zbożowa, czekolada, miód, dżemy, konserwy rybne itp.
Uczestnicy ŚDS w Parkoszu przyłączyli się do naszej akcji i przygotowali własnoręcznie wykonane kartki świąteczne z życzeniami. Do każdej kartki dołączono opłatek wigilijny, jako symbol pojednania i przebaczenia, znakiem przyjaźni i miłości.
Serdeczne podziękowania chcielibyśmy złożyć naszym lokalnym przedsiębiorcom: Kufelek. Hurtownia GS Samopomoc Chłopska, Piekarnia A.M.A. Dropińscy, Desoń D.W. Cukiernia s.c., Delikatesy Cezar Strzegocice, Prezesowi firmy TAURUS  Sp.z o.o Panu Stanisławowi Jarosz oraz Prezesowi firmy STEK-ROL Panu Andrzejowi Barszcz (Sieć Handlowa Jubilatka), którzy jak co roku okazali wielkie serce i wsparcie materialne naszej akcji.

Zdjęcia